Wat is het?

In de gemeente staan 3 openbare, 10 bijzondere basisscholen en twee samenwerkingsscholen Veerse Stijl.

  • Zeven bijzondere basisscholen en Samenwerkingsschool De Magdalon in Veere horen bij de Primas scholengroep. Informatie over deze vereniging en de aangesloten scholen kunt u vinden op: www.primas-scholengroep.nl.
  • De drie openbare scholen en Samenwerkingsschool De Lispeltuut in Oostkapelle horen bij Archipel Scholen. (www.archipelscholen.nl).

Meer informatie

Op de website Scholen op de kaart is meer informatie te vinden over basisscholen in de gemeente. Op deze website kunt u scholen met elkaar vergelijken en schoolgidsen bekijken. Hieronder vindt u een overzicht van de adresgegevens van alle basisscholen. 

Aagtekerke

bbs J.W. Versluijsschool, Prelaatweg 22, 4363 NE Aagtekerke
telefoonnummer (0118) 582 693
e-mail info@versluijsschool.nl
website www.versluijsschool.nl

Biggekerke

bbs De Schute, Schuitvlotstraat 10, 4373 AK Biggekerke
telefoonnummer (0118) 556 133
e-mail schute@primas-scholengroep.nl
website www.deschute.nl

Domburg

obs De Golfslag, Juffrouw  v.d. Putteplein 3, 4357 EN Domburg
telefoonnummer (0118) 581 964
e-mail golfslag@archipelscholen.nl
websitewww.obsdegolfslag.nl

Grijpskerke

bbs De Bergpadschool, Bergpad 1, 4364 BZ Grijpskerke
telefoonnummer (0118) 596 116
e-mail bergpad@primas-scholengroep.nl
websitewww.bergpadschool.nl

Koudekerke

obs De Sprong, Biggekerksestraat 2, 4371 EZ Koudekerke
telefoonnummer (0118) 551 918
e-mail sprong@archipelscholen.nl
website www.archipelschooldesprong.nl

bbs 't Klinket, Tramstraat 36, 4371 BX Koudekerke
telefoonnummer (0118) 556 126
e-mail klinket@primas-scholengroep.nl
websitewww.cbsklinket.nl

Meliskerke

bbs Boazschool, Valkenburgstraat 10, 4365 AC Meliskerke
telefoonnummer (0118) 561 649
e-mail info@boazschool.nl
website www.boazschool.nl

Oostkapelle

bbs Eben Haëzerschool, Vlaamse Gaai 2, 4356 DC Oostkapelle
telefoonnummer (0118) 583 989
e-mail info@ehsoostkapelle.nl
website www.ehsoostkapelle.nl

svs De Lispeltuut, Torenstraat 29, 4356 BG Oostkapelle
telefoonnummer (0118) 586 191
e-mail lispeltuut@archipelscholen.nl
websitewww.lispeltuut.net

Serooskerke

bbs De Wegwijzer, Wilgenlaan 12, 4353 AN Serooskerke
telefoonnummer (0118) 596 106
e-mail wegwijzer@primas-scholengroep.nl
website www.cbswegwijzer.nl

Veere

vsv De Magdalon, Wijngaardstraat 8, 4351 AP Veere
telefoonnummer (0118) 506 021
e-mail magdalon@primas-scholenschroep.nl
website www.demagdalon.nl

Vrouwenpolder

bbs De Goede Polder, Nieuwstraat 39, 4354 AV Vrouwenpolder
telefoonnummer (0118) 596 099
e-mail goedepolder@primas-scholenbgroep.nl
website www.goedepolder.nl

Westkapelle

obs De Lichtboei, Koudorpstraat 18, 4361 BT Westkapelle
telefoonnummer (0118) 571 391
e-mail lichtboei@archipelscholen.nl
website www.lichtboei-westkapelle.nl

bbs De Lichtstraal, Europaplein 10, 4361 CP Westkapelle
telefoonnummer (0118) 576 025
e-mail lichtstraal@primas-scholengroep.nl
website www.cbsdelichtstraal.nl

Zoutelande

Kindcentrum 't Paalhoofd, Postbus 11, 4374 ZG Zoutelande
Westkapelseweg 24a, 4374 BB Zoutelande
telefoonnummer (0118) 566 116
e-mail paalhoofd@primas-scholengroep.nl
website www.kindcentrumpaalhoofd.nl

Met wie kan ik contact opnemen?

Cora Israël
telefoonnummer (0118) 555 213
e-mail c.israel@veere.nl

Heeft u gevonden wat u zocht?

Heeft u een vraag? Wij helpen u graag!

Neem contact met ons op via het contactformulier 

Lenny van Lambalgen-de Visser

Lenny van Lambalgen-de Visser

Medewerker Publieksbalie