Inwonersaantallen per kern

Kern

Aantal inwoners

1-1-2017

Aantal inwoners

1-1-2018

Aantal inwoners

1-1-2019

Aantal inwoners

1-1-2020

Aantal inwoners

1-1-2021

Aantal inwoners

1-1-2022

Aagtekerke1.5421.5361.5301.5061.4871.480
Biggekerke902885873874865859
Domburg1.5081.5021.5101.4911.5061.487
Gapinge484467472476489499
Grijpskerke1.3941.4241.4191.4141.4141.393
Koudekerke3.4413.4193.3723.3753.4423.460
Meliskerke1.4621.4841.4801.5001.4831.498
Oostkapelle2.4922.4472.4902.4982.4872.462
Serooskerke1.7921.8131.8281.8041.8131.797
Veere1.6331.6301.6351.6141.6291.619
Vrouwenpolder1.0661.0581.0641.0561.0541.049
Westkapelle2.6082.5942.5942.6162.6322.610
Zoutelande1.5801.6201.6621.6671.6701.649
Totaal Veere21.90421.87921.92021.89121.97121.862

Actuele cijfers

Voor meer informatie over actuele cijfers kunt u kijken op de website van het Centraal Bureau voor de Statistiek.

Meer feiten en cijfers

Bekijk via de pagina Feiten en Cijfers meer informatie over de gemeente Veere.