Bevolkingscijfers gemeente Veere

Inwonersaantallen per kern

Kern

Aantal inwoners

1-1-2014

Aantal inwoners

1-1-2015

Aantal inwoners

1-1-2016

Aantal inwoners

1-1-2017

Aantal inwoners

1-1-2018

Aantal inwoners

1-1-2019

Aantal inwoners

1-1-2020

Aagtekerke1.5301.5361.5561.5421.5361.5301506
Biggekerke924930911902885873874
Domburg1.5601.5531.5161.5081.5021.5101491
Gapinge486488488484467472476
Grijpskerke1.4091.4091.4151.3941.4241.4191414
Koudekerke3.5053.4823.4573.4413.4193.3723375
Meliskerke1.4451.4601.4751.4621.4841.4801500
Oostkapelle2.4172.4342.4782.4922.4472.4902498
Serooskerke1.7291.7731.8031.7921.8131.8281804
Veere1.6221.6321.6461.6331.6301.6351614
Vrouwenpolder1.0941.0731.0711.0661.0581.0641056
Westkapelle2.6692.6662.6392.6082.5942.5942616
Zoutelande1.4881.4871.5101.5801.6201.6621667
Totaal Veere21.87821.92321.96521.90421.87921.92021.891

Actuele cijfers

Voor meer informatie over actuele cijfers kunt u kijken op de website van het Centraal Bureau voor de Statistiek.